MÖBLER / Bord / Soffbord 7748389
nr 774 8389
Soffbord
rokokostil, Dia62, höjd: 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 17:55:58
25/8 18:07:21
26/8 16:44:56
200 kr